strony internetowe02.

Nowoczesny serwis WWW, to nie tylko atrakcyjne uzupełnienie wizerunku firmy, to strategiczne narzędzie firmy, narzędzie skutecznych działań marketingowych i nierzadko handlowych. Oferujemy także profesjonalne systemy do zarządzania sklepem internetowym, który ułatwi jego prowadzenie i każdy klient nie będzie miał najmniejszych problemów z korzystaniem z niego. Sztuka myślenia o rynku przez pryzmat WWW oraz znajomość tajników projektowania sprawia, że ufa nam coraz więcej firm.

W projektowaniu serwisów WWW zwracamy szczególną uwagę na następujące czynniki:

 • Koncepcja marketingowa

  Zawsze zaczynamy pracę od zdefiniowania podstawowych celów, które ma realizować serwis WWW. Jasne zdefiniowanie hierarchii celów pozwala dobrać odpowiednie środki marketingowe, projektowe, jak i promocyjne. Staramy się, aby serwis WWW wspierał całokształt działań biznesowych firmy.

 • Łatwe zarządzanie

  Nasz system CMS pozwoli każdemu (nawet osobą nie znającym się na informatyce) zarządzać swoją własną stroną, staramy się aby wszystko było intuicyjne i jak najłatwiejsze dla administratora.

 • Użyteczność (ang. webusability)

  Dbamy, by wszystkie strony były łatwe w użyciu. Ustalamy jasną hierarchię informacji, a także klarowną nawigację. To wszystko owocuje witryną, która jest łatwa w użyciu.

 • Grafika

  Ładne strony są cieplej przyjmowane przez klientów, wzbudzają większe zaufanie, sprawiają wrażenie bardziej profesjonalnych. Dlatego współpracujemy z najlepszymi grafikami w kraju, którzy potrafią idealnie trafić w gusta klienta.

 • Przyjazność wyszukiwarkom

  Dzięki odpowiedniej hierarchii informacji oraz właściwemu wykorzystaniu technologii HTML i CSS, nasze strony są bardzo chętnie indeksowane przez internetowe wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo czy Live. To tak, jakby pozycjonowanie w wyszukiwarkach było w cenie witryny!

Sklep internetowy jest nie tylko wizytówką Państwa firmy ale także „oknem na świat". Dlaczego nie dać sobie szansy? Stwórzcie Państwo z nami swój własny sklep internetowy! Każdy klient wymaga innych funkcjonalności, mając ten fakt na uwadze staramy się dostarczać elastycznych rozwiazań, nasz moduł sklepowy pozwala rozwijać funkcjonalność we wszystkich kierunkach i na wszelkie możliwe sposoby. Wszystko zatem zależy od wyobraźni klienta oraz jego potrzeb.

Nasze rozwiązania działają już w kilkudziesięciu sklepach internetowych, co daje Państwu pewność, że jest to rozwiązanie sprawdzone. Nasi graficy zadbają aby strona była przejrzysta, utrzymana w najwyższych standardach, a co najważniejsze zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Oto kilka z naszych propozycji na funkcje Państwa sklepu:

 • pełne zarządzanie treścią i zamówieniami (wraz z systemem fakturowania),
 • newsletter,
 • możliwość płacenia min. poprzez: platnosci.pl, PayPal, PolCard, eCard,
 • dodawanie bannerów do wybranych obszarów strony,
 • system zintegrowany z wysyłkami kurierskimi UPS (np. drukowanie listów przewozowych),
 • moduł sklepu jest w pełni przyjazny wyszukiwarkom, oraz ma możliwość zmian opisów, tytułów i słów kluczowych dla każdej strony jak i produktu,
 • wszelkie inne udoskonalenia lub modyfikacje zależą tylko od wyobraźni klienta.

Aplikacja internetowa jest czymś więcej niż zwykłe, statyczne strony WWW. Zakłada ona interakcję z użytkownikiem. Podczas tworzenia aplikacji webowych korzystamy z najnowszych dostępnych technologii oraz różnych mechanizmów i języków (np. PHP, JSP), jak również dostarczamy odpowiednią platformę oraz wparcie po stronie serwera, co czyni finalny produkt niezawodnym oraz dostosowanym do wymagań naszych odbiorców.

Aplikacje internetowe mają wiele specyficznych zastosowań dlatego też dostosowujemy je do profilu działalności firmy, dzięki czemu mogą w znaczący sposób usprawniać procesy biznesowe związane nie tylko z działalnością internetową. Uwzględniamy przy tym wygodę obsługi dostarczanej przez nas technologii poprzez system zarządzania treścią CMS.

Dzięki nabytemu doświadczeniu wykonujemy produkty dla naszych klientów na wysokim poziomie, spełniające wymagania i zapotrzebowania rynku.

Systemy informatyczne od kilku lat są nieodłącznym elementem funkcjonowania przedsiębiorstw. Zapewniają wspomaganie procesów firm, zarządzanie informacją, automatyzację działań oraz inne istotne z punktu widzenia przedsiębiorcy funkcjonalnoœści. Simple Solutions, zaspokajając zapotrzebowanie rynku, oferuje systemy informatyczne dostosowane do wymagań naszych klientów.

Za cel stawiamy sobie użycie najnowszych technologii, łatwość użycia oraz elastycznoœść naszych produktów. Naszym flagowym produktem jest system zarządzania i przetwarzania informacji - DataManager.

Aplikacje na telefony komórkowe zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność. Jest to związane z wieloma czynnikami, przede wszystkim ze zmieniającym się procesem działania i prowadzenia firmy.

W dzisiejszych czasach bardzo istotny jest ciągły i niezakłócony dostęp do informacji, kontakt ze współpracownikami czy korzystanie z firmowych zasobów. Wszystko to umożliwiają mobilne aplikacje działające na telefonach komórkowych. Dzięki rozwojowi technologicznemu takie systemy mogą pełnić wiele różnych, zaawansowanych funkcji.

Simple Solutions oferuje usługi z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych, proponując nowatorskie rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

Większość osób, gdy szuka czegoś w Internecie, używa wyszukiwarek. Użytkownik wpisując interesujące go hasło dostaje listę stron związanych z tym hasłem. I najczęściej poprzestaje na pierwszych kilku(nastu) pozycjach, gdyż tam znajduje interesującą go treść. Dlatego tak ważne jest, by znaleźć się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie (ang. Search Engine Optimization) to ogół działań, które mają na celu umieszczenie strony wysoko w wynikach wyszukiwania. Jest to bardzo skuteczna forma promocji gdyż ma bardzo szeroki zasięg. Jednak przede wszystkim, skierowana jest do ludzi, którzy już wykazali zainteresowanie tematem przez wpisanie odpowiedniego słowa w wyszukiwarce!

W zależności od potrzeb naszych klientów, usługa pozycjonowania świadczona jest w dwóch modelach:

 • pozycjonowanie jednorazowe – doprowadzamy do umieszczenia w pierwszych ekranach wyników wyświetlania pod danym hasłem i na tym kończy się nasza usługa,
 • pozycjonowanie abonamentowe – po skutecznym spozycjonowaniu dbamy stale, aby serwis utrzymywał się ciągle w pierwszym ekranie wyników wyświetlania.

Klient nie ponosi żadnego ryzyka związanego z efektami pozycjonowania, gdyż płaci jedynie za te frazy, pod którymi udało się spozycjonować stronę na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Aby witryna internetowa spełniła swoje zadanie, musi być chętnie odwiedzana przez internautów. Dlatego oprócz dobrej treści i atrakcyjnego wyglądu, stronie potrzebna jest promocja. By osiągnąć maksymalne efekty, dla naszych klientów analizujemy rodzaj witryny, profil odwiedzających i wiele innych czynników a następnie wykorzystujemy wiele kanałów reklamowych, takich jak:

 • Kampanie AdWords

  Kampanie AdWords polegają na wyświetlaniu atrakcyjnych, ciekawych form graficznych lub tekstowych, które mają zachęcić internautów do kliknięcia w nie, a w efekcie do przejścia na stronę reklamodawcy. Formy te zwane są bannerami lub reklamą kontekstową i mogą przyjmować wiele różnych postaci. Bannery to m.in. billboard, skyscraper, popup i inne.

  Sposobem rozliczenia jest Cost per click (CPC)

  W modelu CPC reklamodawca płaci za kliknięcia w banner lub boks z tekstem. Można kupić określoną liczbę „kliknięć” lub dokonać płatności po zakończeniu kampanii.

 • Marketing wirusowy

  Marketing wirusowy (ang. viral marketing) to rodzaj działań marketingowych, które mają na celu zachęcenie potencjalnych klientów firmy do spontanicznego rozpowszechniania między sobą informacji o firmie lub produkcie. Podstawą marketingu wirusowego jest fakt, że ludzie ufają swojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Dlatego informacja przekazana przez znajomą osobę też jest dzięki temu uwiarygodniona. Nazwa „marketing wirusowy” nawiązuje do sposobu, w jaki rozprzestrzeniają się wirusy – zarażona osoba spotykając się z innymi, przenosi na nie wirusa, a nowo zarażone osoby zarażają kolejne. Ten sam efekt można wykorzystać w marketingu. Jeśli każda osoba zdecyduje się przekazać reklamę więcej niż jednej osobie, to będziemy mieli do czynienia z efektem epidemii i bardzo szybkim wzrostem liczby osób, do których dotarł przekaz reklamowy. Przykładem marketingu wirusowego mogą być zabawne gry Flash lub różnego rodzaju rozmowy na forach i grupach dyskusyjnych. Są to elementy, które prezentują pewną wartość dla internautów a jednocześnie mogą być wykorzystane do promocji marki, produktu, itd.